
Ваги кухонні з чашею - KES-501SB GRUNHELM
- В наличии
- Код: 146513
519 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Ваги кухонні з чашею - KES-501SB GRUNHELM - є надійними та зручними для використання на будь-якій кухні. Вони дозволяють точно вимірювати та контролювати вагу продуктів для приготування страв, що допомагає досягти бажаних результатів при готуванні. Виготовлені із якісного загартованого скла та abs-пластику. Оснащені індикатором навантаження, а також індикатором низького заряду батареї. Ваги обладнані високоточним тензо чутливим датчиком для забезпечення точності зважування. Максимальна вага - 5 кг.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 0.46 кг |
| Основные | |
| Производитель | GRUNHELM |
| Цвет | Черный |
| Максимальный вес | 5 кг |
| Объем чаши | 2 л |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикатор навантаження | Да |
| Індикатор низького заряду батареї | Да |
| Автоотключение | Да |
| Батарея | 2х 1.5v ААА |
| Габарити (ШхГхВ) | 230х85х230 мм |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Країна походження | Китай |
| Материал изготовления | ABS пластик |
| Единицы измерения | г/унція/фунт/мл |
| Тип | Кухонні |
| Ціна ділення | 1 г |
- Цена: 519 ₴







