
Ваги кухонні з таймером для кави та спецій - KES-030B чорнi Grunhelm
- В наличии
- Код: 150500
449 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Ваги кухонні з таймером для кави та спецій - KES-030B (чорнi, прямокутні, макс-3кг) Grunhelm
GRÜNHELM KES-030B — це більше, ніж просто ваги, це ваш надійний помічник у світі точних рецептів та вишуканих смаків!
Завдяки дискретності виміру 0,1 г (від 0,2 г до 1000 г) ви зможете ідеально відміряти кавові зерна, спеції або дріжджі. Гарантована висока точність для найкращого результату!
Зважуйте від найменших порцій (від 0,2 г) до великих інгредієнтів (до 3000 г).
Завдяки компактним розмірам та елегантному чорному дизайну, вони ідеально впишуться у будь-яку кухню.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 0.42 кг |
| Основные | |
| Производитель | GRUNHELM |
| Цвет | Черный |
| Максимальный вес | 3 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоотключение | Да |
| Габарити упаковки | 135х32х190 мм |
| Габаритні розміри | 135х18х185 мм |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Дисплей | світлодіодний (LED) |
| Комплектация | Інструкція, Елемент живлення, Упаковка, |
| Країна походження | Китай |
| Материал изготовления | ABS пластик |
| Единицы измерения | г/унції/мл |
| Рабочая температура | 5°С – 60°С |
| Таймер | 999 сек |
| Тип | Кухонні |
| Тип питания | 3хААА |
| Управление | Сенсорное |
| Ціна ділення | 0.1 г |
| Штрих код | 6990001505007 |
- Цена: 449 ₴







