
Ваги кухонні KES-105W Grunhelm білі
- Нет в наличии
- Код: 105923
629 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Ваги кухонні KES-105W Grunhelm білі Ваги кухонні KES-105W Grunhelm - стильне рішення для Вашої кухні. Максимальна вага - 10 кг. Виконано з якісного загартованого скла і abs-пластика. Оснащені індикатором перевантаження, а також індикатором низького заряду батерії. Є автовідключення.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 0.5 кг |
| Основные | |
| Производитель | GRUNHELM |
| Цвет | Белый |
| Максимальный вес | 10 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикатор навантаження | Да |
| Індикатор низького заряду батареї | Да |
| Автоотключение | Да |
| Батарея | 2хААА |
| Габарити (ШхГхВ) | 215x215х18 мм |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Країна походження | Китай |
| Материал изготовления | Загартоване скло + ABS |
| Единицы измерения | мл/г/кг/фунт/унція |
| Розмір екрану | 40х40 мм |
| Тип | Кухонні |
| Управление | Сенсорное |
| Ціна ділення | 1 г |
| Штрих код | 6902020105007 |
- Цена: 629 ₴

