
Grunhelm BES-1SG Ваги підлогові (зелені)
- Нет в наличии
- Код: 59736
559 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Grunhelm BES-1SG Ваги підлогові (зелені) Всі рано чи пізно починають стежити за своїм здоров'ям. Хтось переходить на здорове харчування, хтось починає займатися спортом. В тій чи іншій ситуації виникає необхідність у покупці підлогових ваг. Grunhelm BES-1SG - сучасне електронне пристосування, здатне швидко і максимально точно визначити Ваш вага і підштовхнути на досягнення ще більших результатів. Ваги виконані з безпечного загартованого скла. Платформа широка, ударостійка, здатна витримати навантаження до 150 кг. Великий електронний екран відображає результат у вигляді великих, легко читаються цифр. Функціонал приладу включає в себе зручне сенсорне керування, автоматичне завершення роботи і широкий вибір одиниць виміру (г / кг / фунт / унція). Завдяки використанню унікальної сенсорної технології, вага визначається з точністю до 100 г. Працюють ваги від однієї літієвої батарейки типу 3VCR2032 (входить в комплект). Загальна маса моделі складає всього 1.15 кг, а розміри - 28х28 см. Завдяки приємному зеленому оформлення, ваги гармонійно впишуться в інтер'єрі кімнати і додадуть їй нотку свіжості і легкості.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 1.15 кг |
| Основные | |
| Производитель | GRUNHELM |
| Максимальный вес | 150 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикатор навантаження | Да |
| Індикатор низького заряду батареї | Да |
| Автоотключение | Да |
| Батарея | 1х3VCR2032 (входить до комплекту) |
| Габарити (ШхГхВ) | 28x28 см |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Цвет | Зелёный |
| Комплектация | - Ваги напольні зелені- Елемент живлення- Картонна коробка- Інструкція- Гарантійний талон |
| Країна походження | Китай |
| Материал изготовления | Загартоване скло + ABS |
| Единицы измерения | г / кг / фунт / унція |
| Розмір екрану | 65х28 мм |
| Тип | Підлогові |
| Управление | Сенсорное |
| Ціна ділення | 100 кг |
| Штрих код | 6902016652812 |
- Цена: 559 ₴

