
Grunhelm BES-Monet Ваги підлогові 180кг Моне
- Нет в наличии
- Код: 78258
559 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристики Grunhelm BES-Monet Ваги підлогові 180кг Моне Виробник Grunhelm Країна походження Китай Гарантія 2 роки Тип підлогові управління сенсорне Максимальна вага 180 кг Одиниці виміру г / кг / фунт / унція Розмір екрану 45х28 мм Матеріал виготовлення Загартоване скло + ABC Ціна поділу 0.1 кг Автовідключення Так Індикатор низького заряду батареї Так індикатор перевантаження Так батарея 1х3VCR2032 колір Принт "Моне" Габарити 270х270 мм вага 1.14 кг Комплектація - Ваги підлогові - Елемент живлення - Картонна коробка - Інструкція - Гарантійний талон Штрих код:6902017652880
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 1.14 кг |
| Основные | |
| Производитель | GRUNHELM |
| Максимальный вес | 180 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикатор навантаження | Да |
| Індикатор низького заряду батареї | Да |
| Автоотключение | Да |
| Батарея | 1х3VCR2032 |
| Габарити (ШхГхВ) | 270х270 мм |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Цвет | Принт "Моне" |
| Комплектация | - Ваги для підлоги - Елемент живлення - Картонна коробка - Інструкція - Гарантійний талон |
| Країна походження | Китай |
| Материал изготовления | Загартоване скло + ABS |
| Единицы измерения | г/кг/фунт/унція |
| Розмір екрану | 45х28 мм |
| Тип | Підлогові |
| Управление | Сенсорное |
| Ціна ділення | 100 г |
| Штрих код | 6902017652880 |
- Цена: 559 ₴

