
Grunhelm BES-MON Ваги підлогові
- Нет в наличии
- Код: 88099
559 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристики Grunhelm BES-MON Ваги підлогові Виробник Grunhelm Країна походження Китай Гарантія 1 рік Тип підлогові управління сенсорне Максимальна вага 180 кг Одиниці виміру г / кг / фунт / унція Розмір екрану 65х28 мм Матеріал виготовлення загартоване скло + ABS Ціна поділу 0,1 кг Автовідключення Так Індикатор низького заряду батареї Так індикатор перевантаження Так батарея 1х3VCR2032 (входить в комплект) колір малюнок Габарити 280х280 мм вага 1,15 кг Штрих код:6902018652902
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 1.15 кг |
| Основные | |
| Производитель | GRUNHELM |
| Максимальный вес | 180 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикатор навантаження | Да |
| Індикатор низького заряду батареї | Да |
| Автоотключение | Да |
| Батарея | 1х3VCR2032 (входить до комплекту) |
| Габарити (ШхГхВ) | 280х280 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Цвет | Малюнок |
| Країна походження | Китай |
| Материал изготовления | Загартоване скло + ABS |
| Единицы измерения | г / кг / фунт / унція |
| Розмір екрану | 65х28 мм |
| Тип | Підлогові |
| Управление | Сенсорное |
| Ціна ділення | 100 г |
| Штрих код | 6902018652902 |
- Цена: 559 ₴



