
Ваги для підлоги BES SEA20 Grunhelm
- Нет в наличии
- Код: 111282
559 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Ваги для підлоги BES SEA20 Grunhelm Персональні ваги підлоги - пристрій для вимірювання власної ваги. Особливості даних ваг ультратонкий дизайн, корпус виготовлений із загартованого скла та міцного пластику, максимальна вага виміру – 180 кг. Запуск відбувається натисканням кнопки. Великий рідкокристалічний дисплей відображає результат у вигляді великих цифр, що легко читаються. Нейтральна кольорова гама підходить як для чоловіків, так і для жінок. Функціонал приладу включає зручне сенсорне управління, автоматичне завершення роботи та широкий вибір одиниць вимірювання (г/кг/фунт/унція). Завдяки використанню унікальної сенсорної технології вага визначається з точністю до 100 г. Слідкувати за здоров'ям – ЦЕ ПРОСТО!
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 1.15 кг |
| Основные | |
| Производитель | GRUNHELM |
| Максимальный вес | 180 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикатор навантаження | Да |
| Індикатор низького заряду батареї | Да |
| Автоотключение | Да |
| Батарея | 1х3VCR2032 |
| Габарити (ШхГхВ) | 28x28 см |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Цвет | різнокольоровий |
| Комплектация | - Персональні підлогові ваги- Елемент живлення- Картонна коробка- Інструкція- Гарантійний талон |
| Країна походження | Китай |
| Материал изготовления | Загартоване скло + ABS |
| Единицы измерения | г / кг / фунт / унція |
| Тип | Підлогові |
| Управление | Сенсорное |
| Штрих код | 6902021652852 |
- Цена: 559 ₴

