
Ваги електронні Grunhelm BES-26B
- В наличии
- Код: 136089
429 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис підлогових ваг Grunhelm BES-26B
Модель електронних підлогових ваг Grunhelm BES-26B допоможе з легкістю контролювати свою вагу в домашніх умовах, витрачаючи на процедуру вимірювання мінімум свого часу. Ваги електронні Grunhelm BES-26B має просту в експлуатації конструкцію, виконану в елегантному дизайні, яка розрахована на вимір ваги до 180 кг.Основою даних ваг є корпус із загартованого скла, яке не вимогливе у догляді і здатне довгий час зберігати свій первинний зовнішній вигляд, незалежно від активності експлуатації. Не менш знадобляться в процесі роботи функція автоматичного включення і виключення, а також індикатор, який сигналізує про перевищення допустимої ваги.
Батарея в комплекті 1х3VCR2032
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Максимальный вес | 180 кг |
| Тип весов | Электронные |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикатор навантаження | Да |
| Індикатор низького заряду батареї | Да |
| Автоотключение | Є |
| Батарея | 1х3VCR2032 |
| Вага брутто | 1.30 кг |
| Габарити в упаковці (ШхГхВ) | 270х30х270 мм |
| Цвет | Черный |
| Мінімальний крок | 100 г |
- Цена: 429 ₴



