
Ваги торговельні GSC-500 Grunhelm
- Нет в наличии
- Код: 147599
2 889 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Ваги торговельні GSC-500 Grunhelm
Торгові ваги GSC-500 Grunhelm - зручна та практична модель з максимальною межею зважування 500 кг. Відмінний варіант для роботи в магазині, кафе, складах, ринковій торгівлі. Модель працює від мережі чи акумулятора. Ніжки регулюються. Терези виготовлені з нержавіючої сталі. Терезами зручно керувати за допомогою клавіш, вся інформація відображається на ЖК дисплеї. Є функції обнулення ваги, тарування, а також індикатор навантаження та низького заряду батареї.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 19 кг |
| Основные | |
| Производитель | GRUNHELM |
| Максимальный вес | 500 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикатор навантаження | Да |
| Індикатор низького заряду батареї | Да |
| Автоотключение | Да |
| Батарея | 4 В/4 Ач |
| Вид | Підлогові |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Цвет | Синий |
| Країна походження | Китай |
| Материал изготовления | Нержавеющая сталь |
| Минимальный вес | 100 г |
| Единицы измерения | г/кг |
| Тип | Торгові підлогові |
| Управление | Кнопкове |
| Ціна ділення | 100 г |
- Цена: 2 889 ₴


