
Кварцевий обігрівач Grunhelm GI-800
- Нет в наличии
- Код: -115297
549 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис кварцевого обігрівача Grunhelm GI-800
Кварцовий обігрівач Grunhelm GI-800 — це надійний, високоякісний пристрій, який зігріє Ваш дім в холодну пору. Обігрівач можна з легкістю переміщати по всьому домі завдяки компактності та маленькій вазі. Пристрій радує своєю безшумною роботою та ергономічним дизайном, що в свою чергу відмінно позначається на вашому домашньому інтер'єрі.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 1 кг |
| Основные | |
| Производитель | GRUNHELM |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Дисплей | Немає |
| Защита от перегрева | Є |
| Монтаж | Напольный |
| Нагревательный элемент | Кварцевый |
| Площадь обогрева | 10 м² |
| Мощность | 800 Вт |
| Розміри (ШхГхВ) | 290х175х400 см |
| Таймер | Немає |
| Термостат | Немає |
| Управление | Механическое |
- Цена: 549 ₴







