
Кварцовий обігрівач GI-1200 Grunhelm
- Нет в наличии
- Код: -115299
699 ₴
Опис Кварцовий обігрівач GI-1200 Grunhelm
Кварцові обігрівачі випускають теплову енергію в інфрачервоному спектрі. Тепло практично без втрат досягає поверхонь, що обігріваються (підлога, стіни, меблі), які вже нагрівають повітря. Це створює м'який комфортний мікроклімат у приміщенні із мінімальною різницею температур за висотою.
GI-1200 Grunhelm – пристрій з кварцовим обігрівачем. Перемикач режимів потужності дозволяє вибрати потрібний температурний режим. Максимальне споживання приладу становить 1200 Вт, за допомогою його можна обігріти приміщення площею до 15 квадратних метрів. Для безпеки користувача передбачено захист від перегріву.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага брутто | 1.5 кг |
| Вага нетто | 1.2 кг |
| Габарити (ШхГхВ) | 545x140x265 мм |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Дополнительно | Захисна решітка |
| Захист | Від перегріву |
| Країна походження | Китай |
| Площадь обогрева | 15 кв.м |
| Мощность | 1200 Вт |
| Регулирование мощности | + |
| Штрих код | 6902042318928 |
- Цена: 699 ₴





