
Обігрівач кварцевий - GI-80A підлоговий Grunhelm
- Нет в наличии
- Код: -147544
549 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Обігрівач кварцовий - GI-80A для підлоги Grunhelm
Підлоговий обігрівач - GI-80A підлоговий Grunhelm - це надійний, високоякісний пристрій, який зігріє ваш будинок в холодну пору. Обігрівач можна легко переміщати по всьому будинку завдяки компактності та невеликій вазі. Пристрій тішить своєю безшумною роботою та ергономічним дизайном, що, у свою чергу, чудово позначається на вашому домашньому інтер'єрі.
При перевертанні - прилад вимикається
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Страна производитель | Китай |
| Тип установки | Напольный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага брутто | 1.5 кг |
| Вага нетто | 1.2 кг |
| Габарити упаковки | 260х85х370 мм |
| Габаритні розміри | 250х80х350 мм |
| Дисплей | Немає |
| Защита от перегрева | Є |
| Монтаж | Напольный |
| Нагревательный элемент | Кварцевый |
| Площадь обогрева | 8 м² |
| Мощность | 800 Вт |
| Термостат | 2 положення (400/800 Вт) |
| Управление | Механическое |
- Цена: 549 ₴










