
Конвектор настінний - ЭВНА-2,0/230Н2 (сш) ТЕРМІЯ
- Нет в наличии
- Код: 124759
2 489 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Настінний конвектор - ЕВНА-2,0/230Н2 (сш) ТЕРМІЯ
Електроконвектори оснащені Zig-Zag (ігольчастим) нагрівальним елементом, електромеханічним біметалічним термостатом для встановлення та підтримки бажаної температури в приміщенні, ступінчастим регулятором споживаної потужності, захистом від перегріву, мають функцію захисту приміщення від заморожування (підтримка температури в приміщенні в межах +5…7 що не допускає промерзання приміщення при мінімальних витратах електроенергії).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Термія |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити (ШхГхВ) | 340х1040х115 мм |
| Монтаж | Настенный |
| Напряжение сети | 220 В |
| Площадь помещения | 20 м² |
| Мощность | 2000 Вт |
| Степень защиты | IP20 |
| Тип | Конвектор |
| Частота тока | 50 Гц |
- Цена: 2 489 ₴

