
Конвекторний обігрівач Grunhelm GС-2000В
- Нет в наличии
- Код: 146979
1 119 ₴
Опис Конвекторний обігрівач Grunhelm GС-2000В
Grunhelm-електричний конвектор GС-2000В відноситься до сучасних пристроїв обігріву які можна застосовувати як в житлових, так і в нежитлових приміщеннях. Даний прилад простий і зручний у використанні, безшумний, екологічно чистий і найголовніше за лічені хвилини зможе обігріти будь-яке приміщення.
Механічний термостат дозволить автоматично підтримувати необхідну температуру, яку виставляє користувач. Також радує наявність функції захисту приміщення від заморожування. Наявність ніжок і зручні ручки з боків конвектора дозволять Вам легко його переносити і встановлювати в будь-якому місці на підлозі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Пользовательские характеристики | |
| Установка | Підлоговий |
| Габарити (ШхГхВ) | 560х137х330 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Дополнительно | Захист - перегрів/замерзання |
| Комплектация | - Конвекторний обігрівач - Інструкція - Гарантійний талон |
| Країна походження | Китай |
| Напряжение сети | 220 В |
| Площадь помещения | 22 м² |
| Мощность | 2000 Вт |
| Тип | Конвектор |
| Тип нагрівального елемента | Закритий |
| Тип управления | Механічний |
- Цена: 1 119 ₴



