
Конвектор універсальний Леміра ЕВУА-1,5/220(х)
- Нет в наличии
- Код: 51650
2 319 ₴
Опис Леміра ЕВУА-1,5/220(х) Конвектор універсальний
Електроконвектор універсальний "Лемiра" ЕВУА - 1,5/220(х) Нагрівальний елемент - монолітний Х-подібний. Електроконвектор універсальний "Лемiра" ДСТУ ГОСТ 16617: 2011 працює за принципом природної конвекції повітря та рівномірного розподілу тепла з максимальним комфортом та швидкістю. Електроконвектор призначений для встановлення у житлових приміщеннях. Електроконвектор виконаний у бризкозахищеному виконанні (IP24).
Може бути розміщений на підлозі, і на стіні. Легко монтується на стіну або встановлюється на опори. З метою економії електроенергії електроконвектор обладнаний термостатом для встановлення та автоматичної підтримки бажаної температури у приміщенні. Електроконвектор оснащений системою плавного регулювання потужності, обмежувачем температури повітря, що виходить.
Площа обігріву розрахована при висоті стелі трохи більше 3 метрів. Відповідає вимогам безпеки ДСТУ IEC 60335-2-30:2004
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 4.9 кг |
| Основные | |
| Производитель | Лемира |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити (ШхГхВ) | 470 x 115 x 770 мм |
| Защита от перегрева | Да |
| Країна походження | Україна |
| Макс. потужність | 2 кВт |
| Монтаж | Підлоговий/Настінний |
| Напряжение сети | 220 В |
| Площадь помещения | 15 м² |
| Степень защиты | IP24 |
| Термостат | Є |
| Тип | Конвектор |
| Штрих код | 2000963689357 |
- Цена: 2 319 ₴

