
Конвектор універсальний - ВУА-2,0/220(Г) 2 кВт Леміра
- Нет в наличии
- Код: -147455
1 219 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Конвектор універсальний - ВУА-2,0/220(Г) 2 кВт Леміра
Електроконвектор універсальний «Леміра» голчастий нагрівальний елемент 2,0 кВт. Електроконвектор працює за принципом природної конвекції повітря і рівномірного розподілу тепла з максимальним комфортом і швидкістю. Призначений для установки в житлових приміщеннях.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 4.9 кг |
| Основные | |
| Производитель | Лемира |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити упаковки | 770х115х470 мм |
| Защита от перегрева | Да |
| Країна походження | Україна |
| Макс. потужність | 2 кВт |
| Монтаж | Підлоговий/Настінний |
| Напряжение сети | 220 В |
| Площадь помещения | 20 м² |
| Степень защиты | II |
| Термостат | Є |
| Тип | Конвектор |
- Цена: 1 219 ₴





