
Обігрівач керамічний Grunhelm GCH-750WM
- Нет в наличии
- Код: 121875
5 199 ₴
Опис Обігрівач керамічний Grunhelm GCH-750WM
Сучасний енергоефективний обігрівач чудово впишеться у ваш інтер'єр. Має товщину до 17 мм. Нагрівачу не страшні перепади напруги.
Крім того, він функціонує на постійній температурі і при цьому не перегрівається. Керамо-граніт має функцію збереження тепла.
Після відключення від живлення приміщення продовжує обігріватися протягом 30-60 хвилин. Здатний працювати у приміщенні з підвищеною вологістю (ванна, лазня, басейн).
особливості:
- не сушить повітря
- не спалює кисень
- Робоча температура -50 +80 С
- енергозберігаючий
- стійкий до перепадів напруги
- тонкий корпус
- безшумний
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити (ШхГхВ) | 600х900х17 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Країна походження | Китай |
| Монтаж | Підлоговий/Настінний |
| Напряжение сети | 220 В |
| Площадь обогрева | 15 м² |
| Мощность | 750 Вт |
| Тип | Керамічний |
| Штрих код | 6902843357089 |
- Цена: 5 199 ₴




