
Програмований обігрівач GC-2020LED Grunhelm
- Нет в наличии
- Код: 111255
3 149 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Програмований обігрівач GC-2020LED Grunhelm
Програмований обігрівач GC-2020LED Grunhelm оснащений 3 режимами потужності, турбовентилятором та таймером. Він легко нагріє приміщення до 22 м². Пристрій тихий та екологічно чистий. Електроконвектор призначений для встановлення у житлових приміщеннях та нежитлових приміщеннях.
Для зручності користувача виробник передбачив LED дисплей та пульт. Пристрій дозволяє запрограмувати час включення та потужність обігріву. Турбо-вентилятор швидко обігріє приміщення. Обігрівач встановлюється на підлозі, для цього є спеціальні ніжки.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Защита от перегрева | Да |
| Таймер | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити (ШхГхВ) | 720х483х154 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Дополнительно | 3 рівні потужності (750, 1250, 2000 Вт) |
| Країна походження | Китай |
| Макс. потужність | 2 кВт |
| Монтаж | Напольный |
| Напряжение сети | 220 В |
| Площадь помещения | 22 м² |
| Степень защиты | IP20 |
| Термостат | + |
| Тип | Конвектор |
| Штрих код | 6902025419215 |
- Цена: 3 149 ₴







