
Кронштейн для телевізора G-T1432 RECA
- Нет в наличии
- Код: 101720
329 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Кронштейн для телевізора G-T1432 RECA Кронштейн для телевізора G-T1432 RECA - зручна модель для кріплення ТВ діагоналлю від 14 до 42 дюймів. Максимальне навантаження кронштейна - 25 кг. Модель має нахил на 25 градусів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | RECA |
| Страна производитель | Китай |
| Максимальная нагрузка | 25 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага брутто | 0,6 кг |
| Максимальная диагональ телевизора | 32 дюйми (81.3 см) |
| Мінімальна діагональ телевізора | 14 дюймів |
| Розмір упаковки | 29х11х5 см |
| Стандарт VESA | 200x200 мм |
| Штрих код | 6902020143214 |
- Цена: 329 ₴

