
Кронштейн для ТВ GH-T4085 Grunhelm
- В наличии
- Код: 147017
949 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Кронштейн для ТВ GH-T4085 Grunhelm
Кронштейн для телевізора GH-T4085 GRUNHELM 700x500 мм, макс. вага 65кг (45" - 85")
Відстань від стіни 65 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага брутто | 4.2 кг |
| Вага нетто | 4 кг |
| Грузоподъемность | 65 кг |
| Габарити упаковки | 763х246х42 мм |
| Для розмірів екрану з діагоналлю | 45"-85" |
| Кріплення VESA | 100х100 мм, 200х200 мм, 300х300 мм, 400х200 мм, 400х400 мм, 600х400 мм, 700х500 мм |
| Нахил | -15°-+15° |
- Цена: 949 ₴




