
Кронштейн для телевізора G-Y1442C RECA
- Нет в наличии
- Код: 101724
209 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Кронштейн для телевізора G-Y1442C RECA Кронштейн для телевізора G-Y1442C RECA - зручна модель для кріплення ТВ діагоналлю від 14 до 42 дюймів. Максимальне навантаження кронштейна - 25 кг.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | RECA |
| Страна производитель | Китай |
| Максимальная нагрузка | 25 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага брутто | 0,6 кг |
| Максимальная диагональ телевизора | 42 дюйми |
| Мінімальна діагональ телевізора | 14 дюймів |
| Розмір упаковки | 30х20х2, 5 см |
| Стандарт VESA | 200x200 мм |
| Штрих код | 6902020144211 |
- Цена: 209 ₴

