
Акумуляторна машинка для стрижки GHC-102CU Grunhelm
- В наличии
- Код: 133526
589 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Акумуляторна машинка для стрижки GHC-102CU Grunhelm
Акумуляторна машинка для стрижки GHC-102CU Grunhelm - практична модель для догляду за собою. Машинка оснащена самозатачівающіемеся лезами із сталі високої якості. Регулювати довжину можливо завдяки насадці-гребінцю. Є індикатор заряду батареї.
| Дополнительные функции и характеристики | |
|---|---|
| Вес | 0.5 кг |
| Основные | |
| Производитель | GRUNHELM |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити (ШхГхВ) | 36х38х155 мм |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Питание | Акумулятор/мережа |
| Комплектация | машинка для стрижки Grunhelm, 2 регульовані насадки, підставка для заряджання, USB кабель для зарядки, щітка для чищення, посібник з експлуатації, картонна упаковка. |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал лез/ножа | Кераміка |
| Насадки | 2 (регульована) |
| Мощность | 5 Вт |
| Регулировка длины | 2-4/5-7 мм |
| Тип | Машинка для стрижки |
| Функции | Для стрижки волосся |
| Время зарядки | 1.5 год |
| Время работы | 60 хв |
| Штрих код | 6990001335260 |
- Цена: 589 ₴





