
Бритва електрична набір GHS08UB Grunhelm
- В наличии
- Код: 137592
1 369 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Бритва електрична набір GHS08UB Grunhelm
Бритва електрична набір Grunhelm GHS08UB — це сучасний набір для гоління, що забезпечить ідеальну гладкість та комфортний догляд.
Плаваючі головки з магнітними кріпленнями підлаштовуються під контури обличчя і забезпечують чисте й швидке гоління, а ергономічний дизайн гарантує зручність використання.
Електробритва забезпечує до 90 хвилин безперервної роботи без підзарядки, гарантуючи вам свободу рухів та комфортне гоління убудь-який час і будь-якому місці.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 700 мАг |
| Вага брутто | 0.98 кг |
| Вага нетто | 0.94 кг |
| Габарити упаковки | 230х200х65 мм |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Цвет | Черный |
| Напруга / частота | 220-240 В |
| Номинальная мощность | 5 Вт W |
| Тип | Електрична бритва |
| Время заряда аккумулятора | 90 хвилин |
| Время работы | 90 хвилин |
- Цена: 1 369 ₴


