
Машинка для стрижки GHC205U Grunhelm
- Нет в наличии
- Код: 147749
1 299 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Машинка для стрижки GHC205U Grunhelm
Машинка для стрижки GHC205U Grunhelm - практична модель для догляду за собою. Машинка оснащена лезами із кераміки та нержавіючої сталі високої якості. Регулювати довжину можливо завдяки насадці-гребінцю. 4 рівня регулювання довжини, висувний гачок
| Дополнительные функции и характеристики | |
|---|---|
| Вес | 0.758 кг |
| Основные | |
| Производитель | GRUNHELM |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2500 мАч |
| Габарити упаковки | 227х107х92.5 мм |
| Габаритні розміри | 180х45х28 мм |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Дисплей | Світлодіодний цифровий |
| Питание | Акумулятор/мережа |
| Комплектация | машинка для стрижки Grunhelm, Насадки - 8 шт Адаптар-підставка для заряджання, Захисна насадка Олія для лез USB кабель для зарядки, щітка для чищення, посібник з експлуатації, |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал лез/ножа | Кераміка+неіржав. сталь |
| Насадки | 8 |
| Оберти двигуна | 7500 |
| Мощность | 5 Вт |
| Регулировка длины | 2-4/5-7 мм |
| Тип | Машинка для стрижки |
| Функции | Для стрижки волосся |
| Время зарядки | 3.5 годин |
| Время работы | 3.5 годин |
- Цена: 1 299 ₴










