
Машинка для стрижки Grunhelm GHC940
- Нет в наличии
- Код: -118760
399 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис машинки для стрижки Grunhelm GHC940
Машинка Grunhelm GHC940 призначена для створення коротких стрижок. Працює від мережі, леза машинки виготовлені з нержавіючої сталі. У комплект входять 4 насадки для регулювання довжини. Ви можете вибрати собі оптимальну: 3, 6, 9, 12 мм. Для легкого очищення прилад обладнаний щіточкою. Машинка Grunhelm GHC940 – це простий та надійний вибір для коригування своєї стрижки у будь-який час.
| Дополнительные функции и характеристики | |
|---|---|
| Вес | 0.43 кг |
| Основные | |
| Цвет | Черный |
| Страна производитель | Китай |
| Количество насадок | 4 |
| Производитель | GRUNHELM |
| Пользовательские характеристики | |
| Матеріал лез/ножа | Нержавіюча сталь |
| Регулировка длины | 3/6/9/12 мм |
| Розміри (ШхГхВ) | 60х45х230 мм |
| Тип | Машинка для стрижки |
- Цена: 399 ₴






