
Grunhelm CFM150 Морозильна скриня
- Нет в наличии
- Код: 89904
8 769 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Grunhelm CFM150 Морозильна скриня Морозильна скриня GRUNHELM CFM 150 - зручна і практична модель для зберігання Ваших продуктів. Холодильник виконаний в білому кольорі, з якісного металу. Володіє великою камерою в 142 л і високою потужністю заморозки (6,5 кг / добу).
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 30 кг |
| Основные | |
| Производитель | GRUNHELM |
| Общий объем | 142 л |
| Тип морозильной камеры | морозильный ларь |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Уровень шума | 40 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 85 см мм |
| Витрата електроенергії | 0.52 Вт / 24 год |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Глубина | 52.3 см |
| Збереження холоду | 2100 хв |
| Климатический класс | N/SN/ST/T |
| Цвет | Белый |
| Корисний об'єм морозильної камери | 142 л |
| Количество камер | Однокамерний |
| Напряжение | 220В |
| Потужність заморозки | 6,5 кг/24 год |
| Тип | Морозильна скриня |
| Холодоагент | Defrost |
| Ширина | 73 см |
| Штрих код | 6902019015003 |
- Цена: 8 769 ₴




