
Grunhelm CFM200 Морозильна скриня
- Нет в наличии
- Код: 89906
10 799 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Grunhelm CFM200 Морозильна скриня Морозильна скриня GRUNHELM CFM200 - зручна і практична модель для зберігання Ваших продуктів. Холодильник виконаний в білому кольорі, з якісного металу. Володіє великою камерою в 142 л і високою потужністю заморозки (6,5 кг / добу).
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 36.6 кг |
| Основные | |
| Производитель | GRUNHELM |
| Общий объем | 198 л |
| Тип морозильной камеры | морозильный ларь |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 85 см мм |
| Витрата електроенергії | 0.60 Вт/24 год |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Глубина | 52.3 см |
| Збереження холоду | 2040 хв |
| Климатический класс | N/SN/ST/T |
| Цвет | Белый |
| Корисний об'єм морозильної камери | 4690 |
| Количество камер | Однокамерний |
| Напряжение | 220В |
| Потужність заморозки | 9 кг/24 год |
| Тип | Морозильна скриня |
| Холодоагент | Defrost |
| Ширина | 94.5 см |
| Штрих код | 6902019002003 |
- Цена: 10 799 ₴



