
Grunhelm CFM250 Морозильна скриня
- Нет в наличии
- Код: 89909
19 229 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Grunhelm CFM250 Морозильна скриня морозильну скриню Grunhelm CFM250 часто використовують як у підприємницькій діяльності: магазини, кафе, ресторани, так і в побутовій, для зберігання їжі. Вона з легкістю заморозить м'ясо, птицю, рибу і різні овочі, фрукти і ягоди. Вона також ідеально підійде для охолодження напоїв. Ця модель техніки володіє відмінними характеристиками, завдяки яким користується великим попитом серед користувачів по всьому світу. Гарантія - 12 місяців. Вона прослужить вам багато років. Акуратна експлуатація забезпечить довгострокове використання. Потужність її заморозки становить 12 кг / 24 ч. Хладагент - Defrost. Корисний об'єм морозильної камери - 249 л, тому ви з легкістю зможете покласти в неї досить велика кількість різної продукції. Її лаконічний зовнішній вигляд і універсальний дизайн відмінно доповнить інтер'єр будь-якої кухні і стане її прикрасою. Компактні габарити ларі (985 х 600 х 850 мм), невелика вага (40, 9 кг) дозволять розмістити її навіть в невеликому приміщенні.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 40.9 кг |
| Основные | |
| Производитель | GRUNHELM |
| Общий объем | 249 л |
| Тип морозильной камеры | морозильный ларь |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Уровень шума | 41 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 98.5 см мм |
| Витрата електроенергії | 0.67 Вт / 24 год |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Глубина | 60 см |
| Збереження холоду | 2600 хв |
| Цвет | Белый |
| Корисний об'єм морозильної камери | 249 л |
| Количество камер | Однокамерний |
| Напряжение | 220В |
| Потужність заморозки | 12 кг/24 год |
| Тип | Морозильна скриня |
| Холодоагент | Defrost |
| Ширина | 85 см |
| Штрих код | 6902019002508 |
- Цена: 19 229 ₴



