
Grunhelm CFM300 Морозильна скриня
- Нет в наличии
- Код: 89690
19 219 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Grunhelm CFM300 Морозильна скриня морозильну скриню Grunhelm CFM300 часто використовують як у підприємницькій діяльності: магазини, кафе, ресторани, так і в побутовій, для зберігання їжі. Вона з легкістю заморозить м'ясо, птицю, рибу і різні овочі, фрукти і ягоди. Вона також ідеально підійде для охолодження напоїв. Ця модель техніки володіє відмінними характеристиками, завдяки яким користується великим попитом серед користувачів по всьому світу. Гарантія - 12 місяців. Вона прослужить вам багато років. Акуратна експлуатація забезпечить довгострокове використання. Потужність її заморозки становить 14 кг / 24 ч. Хладагент - Defrost. Корисний об'єм морозильної камери - 290 л, тому ви з легкістю зможете покласти в неї досить велика кількість різної продукції. Її лаконічний зовнішній вигляд і універсальний дизайн відмінно доповнить інтер'єр будь-якої кухні і стане її прикрасою. Компактні габарити ларі (850х1115х670 мм), невелика вага (46 кг) дозволять розмістити її навіть в невеликому приміщенні.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 46 кг |
| Основные | |
| Производитель | GRUNHELM |
| Общий объем | 290 л |
| Тип морозильной камеры | морозильный ларь |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Уровень шума | 43 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 85 см мм |
| Витрата електроенергії | 0.73 Вт / 24 год |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Глубина | 67 см |
| Збереження холоду | 2600 хв |
| Климатический класс | N/SN/ST/T |
| Цвет | Белый |
| Корисний об'єм морозильної камери | 290 л |
| Количество камер | Однокамерний |
| Потужність заморозки | 14.кг/24 год |
| Тип | Морозильна скриня |
| Холодоагент | Defrost |
| Ширина | 111.5 см |
| Штрих код | 6902019030006 |
- Цена: 19 219 ₴



