
Grunhelm GUFW-163 Морозильна камера
- Нет в наличии
- Код: 84153
16 649 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Grunhelm GUFW-163 Морозильная камера Морозильная камера GUFW-163 - вертикальна модель з корисним об'ємом 163 л. У ній з легкістю зможете зберігати овочі, м'ясо, фрукти, рибу, ягоди. У камери висока потужність заморозки - 8 кг / добу. Для зручного використання оснащена 6 ящиками.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 45 кг |
| Основные | |
| Производитель | GRUNHELM |
| Общий объем | 163 л |
| Климатический класс | ST |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Уровень шума | 42 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 143 см мм |
| Гарантія | 2 рік роки |
| Глубина | 58 см |
| Цвет | Белый |
| Корисний об'єм морозильної камери | 163 л |
| Количество камер | Однокамерний |
| Кількість секцій у морозильній камері | 6 |
| Напряжение | 220В |
| Потужність заморозки | 8 кг/24 год |
| Тип | Морозильна камера |
| Холодоагент | Defrost |
| Ширина | 55 см |
| Штрих код | 6902018142632 |
- Цена: 16 649 ₴




