
Морозильна камера Grunhelm GUF-85
- Нет в наличии
- Код: 89919
7 049 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Морозильна камера Grunhelm GUF-85 GRUNHELM GUF-85 - вертикальна морозильна камера з потужністю заморозки 4 кг / добу. У камері 3 об'ємні секції, корисний об'єм 70 л. Панель керування – механічна.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 27 кг |
| Основные | |
| Производитель | GRUNHELM |
| Общий объем | 68 л |
| Климатический класс | ST |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Уровень шума | 39 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 84.5 см мм |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Глубина | 50.1 см |
| Цвет | Белый |
| Корисний об'єм морозильної камери | 68 л |
| Количество камер | Однокамерний |
| Кількість секцій у морозильній камері | 3 |
| Напряжение | 220В |
| Потужність заморозки | 4 кг/24 год |
| Тип | Морозильна камера |
| Холодоагент | Defrost |
| Ширина | 54 см |
| Штрих код | 6902019008548 |
- Цена: 7 049 ₴










