
Морозильна камера Grunhelm VFH-S170M60-W
- Нет в наличии
- Код: 113082
25 919 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Морозильна камера Grunhelm VFH-S170M60-W Опис Морозильна камера Grunhelm VFH-S170M60-W Морозильна камера Grunhelm VFH-S170M60-W зі статичною системою розморожування та механічним управлінням має потужність заморожування 11 кг на добу. Сім секцій у камері (разом з Maxi Box), виготовлені із міцного термостійкого пластику, допоможуть зручно розмістити усі необхідні продукти. Загальний об'єм камери 225 л. Його можна збільшити, якщо використовувати її як Side-by-Side разом з холодильником GRUNHELM VCH-S170M60-W. У цьому випадку вдасться досягти 560 л для ще більшої кількості зберігання продуктів. Камерні стіни мають високу термоізоляцію і особливе поліуританове покриття для захисту від корозії та пошкоджень. Камера має вбудовані ніжки та ручку, а також задні коліщатка. Основні характеристики: Кліматичний клас: ST Клас енергоспоживання: А+Рівень шуму Дб: 42dBОб'єм морозильної камери: 225LОб'єм холодильної камери: немаєСистема охолодження: De-frostТип розморожування: механічнеАвтономний час роботи: 1100minsКількість полиць холодильної камери:кількість *600*600Розміри упаковки (ВхШхГ): 1783*650*635Вага нетто/брутто: 5964
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Климатический класс | ST |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 170 см мм |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Глубина | 60 см |
| Цвет | Белый |
| Корисний об'єм морозильної камери | 225 |
| Напряжение | 220В |
| Уровень шума | 42dB дБ |
| Тип | Морозильна камера |
| Ширина | 60 см |
| Штрих код | 6902238752895 |
- Цена: 25 919 ₴



