
Морозильна камера GUF 142-157 Grunhelm
- Нет в наличии
- Код: 93472
19 629 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Морозильна камера GUF 142-157 Grunhelm Морозильная камера GUF 142-157 Grunhelm - компактна вертикальна модель з 5 секціями. У ній з легкістю можна зберігати овочі, м'ясо, фрукти, рибу або ягоди. Камера з корисним об'мом 157 л оснащена дисплеєм. Модель відрізняється своєю надійністю, низькою витратою електроенергії.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 44 кг |
| Основные | |
| Производитель | GRUNHELM |
| Общий объем | 165 л |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Уровень шума | 42 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 143 см мм |
| Витрата електроенергії | 0.61 кВт/рік |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Глубина | 55 см |
| Климатический класс | SN-T |
| Цвет | Белый |
| Корисний об'єм морозильної камери | 157 л |
| Количество камер | Однокамерний |
| Кількість секцій у морозильній камері | 5 |
| Напряжение | 220В |
| Потужність заморозки | 10 кг/24 год |
| Температура у морозильній камері | -18 °C і нижче |
| Тип | Морозильна камера |
| Холодоагент | R600A |
| Ширина | 55 см |
| Штрих код | 6902019133417 |
- Цена: 19 629 ₴






