
Морозильна камера Grunhelm GUF-143P
- Нет в наличии
- Код: 89918
20 009 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис морозильної камери Grunhelm GUF-143P
Морозильна камера Grunhelm GUF-143P — прекрасне рішення для приватних будинків, дач, крамниць, забезпечує тривале зберігання й заморожування харчових продуктів. Завдяки великому об'єму камери на 165 л і потужності заморожування 10 кг/24 год, Ви з легкістю можете зберігати м'ясо, овочі, фрукти, готові страви у великому обсязі в себе вдома. А в разі вимкнення енергоспоживання, морозильна камера Grunhelm GUF-143P може зберігати холод до 17 годин.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Общий объем | 165 л |
| Класс энергопотребления | A+ |
| Страна производитель | Китай |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Уровень шума | 42 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага брутто | 48 кг |
| Вага нетто | 44 кг |
| Высота | 143 см мм |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Глубина | 55 см |
| Цвет | Белый |
| Кількість секцій у морозильній камері | 6 |
| Потужність заморозки | 10 кг/24 год |
| Холодоагент | R600A |
| Ширина | 55 см |
- Цена: 20 009 ₴




