
Морозильна камера Grunhelm VFM-S142M55-W
- Нет в наличии
- Код: 128118
14 729 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Морозильна камера Grunhelm VFM-S142M55-W
Морозильна камера Grunhelm VFM-S142M55-W зі статичною системою розморожування та механічним управлінням має потужність заморожування 10 кг на добу. 5 секцій у камері, виготовлені із міцного термостійкого пластику, допоможуть зручно розмістити усі необхідні продукти. Загальний об'єм камери 160 л.
Енергоспоживання 0,584 кВт./24 г (213 кВт.год / рік)
Захист від ураж. електростр. клас I
Клас енергоспоживання A +
Тип холодоагенту R600A
Система охолодження Defrost
Автономний час роботи 16.5 г
Розміри упаковки (ШхГхВ) 550 x 550 x 1420 мм
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 38.5 кг |
| Высота | 1420 мм |
| Глубина | 550 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Основные | |
| Производитель | GRUNHELM |
| Общий объем | 170 л |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Уровень шума | 42 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Заморожування | 10 кг/24 г |
| Климатический класс | N/ST |
| Цвет | Белый |
| Корисний об'єм морозильної камери | 153 л |
| Напряжение | 220В |
| Мощность | 61 Вт |
| Тип | Морозильна камера |
| Управление | Механическое |
| Частота | ~ 50/60 Гц |
- Цена: 14 729 ₴





