
Морозильна камера Grunhelm VFM-S85M47-W
- Нет в наличии
- Код: 128116
5 769 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Морозильна камера Grunhelm VFM-S85M47-W
Морозильна камера Grunhelm VFM-S85M47-W зі статичною системою розморожування та механічним управлінням має потужність заморожування 6 кг на добу. Три секцій у камері, виготовлені із міцного термостійкого пластику, допоможуть зручно розмістити усі необхідні продукти. Загальний об'єм камери л.
Енергоспоживання 0,481 кВт. / 24 г (195 кВт.год / рік)
Захист від ураж. електростр. клас I
Клас енергоспоживання A +
Тип холодоагенту R600A
Система охолодження Defrost
Автономний час роботи 10 г
Розміри упаковки (ШхГхВ) 490 x 460 x 862 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 845 мм |
| Глубина | 460 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Уровень шума | 42 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Климатический класс | N/ST |
| Цвет | Белый |
| Корисний об'єм морозильної камери | 55 л |
| Напряжение | 220В |
| Мощность | 65 Вт |
| Тип | Морозильна камера |
| Управление | Механическое |
| Частота | ~ 50/60 Гц |
| Штрих код | 6990001281161 |
- Цена: 5 769 ₴



