
Морозильна камера GUF 172-227
- Нет в наличии
- Код: 93471
36 649 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис морозильної камери GUF 172-227
Морозильна камера GUF 172-227 — прекрасне рішення для приватних будинків, дач, крамниць, забезпечує тривале зберігання й заморожування харчових продуктів. Завдяки великому об'єму камери у 227 л і потужності заморожування 15 кг/24 год, Ви з легкістю можете зберігати м'ясо, овочі, фрукти, готові страви у великому обсязі в себе вдома. А в разі вимкнення енергоспоживання, морозильна камера Grunhelm GUF 172-227 може зберігати холод до 15 годин.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Общий объем | 227 л |
| Класс энергопотребления | A+ |
| Страна производитель | Китай |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Уровень шума | 42 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага брутто | 66.5 кг |
| Вага нетто | 60 кг |
| Высота | 172 см мм |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Глубина | 63 см |
| Дисплей | LED |
| Климатический класс | SN-T |
| Кількість секцій у морозильній камері | 7 |
| Потужність заморозки | 15 кг/24 год |
| Система розморожування | No Frost |
| Холодоагент | R600A |
| Ширина | 60 см |
- Цена: 36 649 ₴






