
Морозильна камера RECA VFU-S105M56-W
- Нет в наличии
- Код: 113780
13 899 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис морозильної камери RECA VFU-S105M56-W
Морозильна камера RECA VFU-S105M56-W — чудове рішення для приватних або заміських будинків, дач, забезпечує тривале зберігання та заморожування продуктів. Конструкція морозильної камери вертикальна. Модель має низьку витрату електроенергії, що відповідає класу енергоефективності A+.
Морозильна камера Reca VFU-S105M56-W має краплинну систему розморожування: періодичність розморожування, що рекомендується, 2 рази на рік. Збереження холоду при відключенні електроенергії автономне (16 годин), а потужність заморожування 6 кг/24 год.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | RECA |
| Общий объем | 131 л |
| Класс энергопотребления | A+ |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Уровень шума | 41 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага брутто | 40 кг |
| Вага нетто | 38 кг |
| Высота | 105 см мм |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Глубина | 58 см |
| Збереження холоду | 16 год |
| Климатический класс | SN-T |
| Мощность | 70 Вт |
| Потужність заморозки | 6 кг/24 год |
| Система охлаждения | Defrost |
| Управление | Механическое |
| Ширина | 56 см |
- Цена: 13 899 ₴










