
Морозильна камера VFH-N143M60W бiла Grunhelm
- В наличии
- Код: 148761
16 559 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Морозильна камера VFH-N143M60W no-frost, 143 см, 161 л, бiла Grunhelm
Grunhelm VFH-N143M60W — це ідеальне поєднання передових технологій та елегантного дизайну. Вона забезпечує надійне зберігання продуктів при оптимальній температурі, економить енергію завдяки системі охолодження No frost та гарантує тривалий термін служби. Ця морозильна камера ваш надійний помічник у збереженні свіжості та якості продуктів
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Общий объем | 161 л |
| Система размораживания No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Уровень шума | 40 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага брутто | 44 кг |
| Вага нетто | 40 кг |
| Габарити упаковки | 575x625x1492 мм |
| Габаритні розміри | 540х600х1430 мм |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Энергопотребление | 0.638кВт/24 год |
| Климатический класс | SN, N, ST |
| Цвет | Белый |
| Количество полок | 2 |
| Количество ящиков | 3 |
| Напряжение | 220В |
| Охлаждение | No frost |
| Мощность | 220-240в/50Hz |
| Потужність заморозки | 10кг/24г |
| Тип | Морозильна камера |
| Тип холодоагента | R600A/34г |
| Управление | Електронне |
| Штрих код | 6990001487617 |
- Цена: 16 559 ₴

