
Морозильна камера VFH-N171D55G Grunhelm
- В наличии
- Код: 146472
18 339 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Морозильна камера VFH-N171D55G Grunhelm
Морозильна камера VFH-N171D55G Grunhelm - вертикальна морозильна камера з потужністю заморозки 9 кг / добу. У камері 4 об'ємні ящики, корисний об'єм 163 л. Панель керування – електронне. Ступінь заморозки - 4 Star: до -18℃. Тип випарювача - пластинчатий
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Количество дверей | 1 |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Уровень шума | 40 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага брутто | 50 кг |
| Вага нетто | 45 кг |
| Габарити в упаковці (ШхГхВ) | 575x625x1767 мм |
| Габаритні розміри | 540x660x1705 мм |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Климатический класс | SN-ST |
| Цвет | Графитовый |
| Компрессор | Hermetic |
| Корисний об'єм морозильної камери | 163 л |
| Кількість ящиків морозильної камери | 4 |
| Напряжение | 220В |
| Потужність заморозки | 9 кг/24г |
| Піноутворювач | C-Pentane |
| Реверсивні двері | Да |
| Споживана потужність (ват) | 140 |
| Потребление электроэнергии | 0.682 кВт/24 год |
| Споживання енергії (кВт/рік) | 277 |
| Ступінь заморозки | 4 Star: до -18℃ |
| Тип | Морозильна камера |
| Тип розморожування | No-Frost |
| Тип холодоагента | R600A |
| Тип і матеріал ручки | Вбудована |
| Управление | Електронне |
- Цена: 18 339 ₴


