
Морозильна камера VFH-S143M58W Grunhelm
- В наличии
- Код: 132394
9 939 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Морозильна камера VFH-S143M58W Grunhelm
Морозильна камера VFH-S143M58W для побутового використання, має висоту 143 см, та корисний об'єм 157 л, біла
Ступінь заморозки 4 Star: до -18℃
Встановлено один компресор Hermetic. Піноутворювач - C-Pentane
Розмір камери 1420х550х550 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Класс энергопотребления | A+ |
| Климатический класс | ST |
| Количество дверей | 1 |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1420 мм |
| Глубина | 550 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Уровень шума | 42 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Автономний час роботи | 16 г |
| Вага брутто | 45 кг |
| Вага нетто | 41 кг |
| Габарити в упаковці (ШхГхВ) | 1462х585х585 мм |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Цвет | Белый |
| Корисний об'єм морозильної камери | 157 л |
| Количество полок | 1 |
| Кількість полиць на дверях | 1 |
| Напряжение | 220В |
| Мощность | 160 Вт |
| Потужність заморозки | 8.0 кг/24г |
| Ручка | Врізна / ABS |
| Потребление электроэнергии | 213 кВт-год/рік |
| Тип | Морозильна камера |
| Тип розморожування | Defrost |
| Штрих код | 6990001323946 |
- Цена: 9 939 ₴










