
Морозильна скриня GRUNHELM CFM100
- Нет в наличии
- Код: 130100
5 999 ₴
Опис Морозильна скриня GRUNHELM CFM100
Морозильну скриню Grunhelm CFM100 часто використовують як у підприємницькій діяльності: магазини, кафе, ресторани, так і в побутовій, для зберігання їжі. Вона з легкістю заморозить м'ясо, птицю, рибу і різні овочі, фрукти і ягоди. Вона також ідеально підійде для охолодження напоїв. Ця модель техніки володіє відмінними характеристиками, завдяки яким користується великим попитом серед користувачів по всьому світу. Акуратна експлуатація забезпечить довгострокове використання.
Потужність її заморозки становить 4.5 кг / 24 ч. Корисний об'єм морозильної камери - 99 л, тому ви з легкістю зможете покласти в неї досить велику кількість різної продукції.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 21.3 кг |
| Высота | 545 мм |
| Глубина | 495 мм |
| Ширина | 850 мм |
| Основные | |
| Производитель | GRUNHELM |
| Общий объем | 99 л |
| Тип морозильной камеры | морозильный ларь |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Уровень шума | 38 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Автономний час роботи | 17 год. |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Климатический класс | SN/N/ST/T |
| Цвет | Белый |
| Количество камер | Однокамерний |
| Напряжение | 220В |
| Потужність заморозки | 4.5 кг/24 год |
| Тип | Морозильна скриня |
| Холодоагент | R600A |
- Цена: 5 999 ₴




