
Навушники безпровідні GG-S99-W Grunhelm
- Нет в наличии
- Код: 105623
1 578 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Навушники бездротові GG-S99-W Grunhelm Навушники бездротові GG-S99-W Grunhelm - зручна і практична модель для щоденного використання. Модель відрізняється якісним звуком. Навушники легко підключити за допомогою блютуз до будь-якого пристрою, який підтримує цю технологію. Оснащені мікрофоном. За допомогою кейсу навушники можуть працювати до 16 години.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Цвет | Белый |
| Страна производитель | Китай |
| Тип подключения | Беспроводные |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейс подключения | Bluetooth |
| Аккумулятор | 45 mAh / 500mAh |
| Вес | 0.1 кг кг |
| Відстань передачі | 10 м |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Питание | Аккумулятор |
| Микрофон | Да |
| Напряжение | 5 В |
| Тип | Наушники |
| Время зарядки | 1 година |
| Время работы | 4 години |
| Частота | ~ 2,4 Гц |
| Штрих код | 6902320287618 |
- Цена: 1 578 ₴

