
Повербанк Grunhelm GP-26AB 10000 mAh
- Нет в наличии
- Код: -108765
592 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Повербанк Grunhelm GP-26AB 10000 mAh — універсальний зарядний пристрій. Матеріал корпусу виконаний із якісного пластику. Пристрій оснащений захистом від короткого замикання, швидкою зарядкою та високоефективною конверсійною системою.
- Універсальний зарядний пристрій (Підходить для Iphone, Ipad, MP3/MP4, PSP, PDA, Cell Phone, MID)
- Аналоговий контроль на основі широтно-імпульсної модуляції (PWM) дозволяє зменшити споживання енергії
- Розумний струмовий шунт
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 228 г |
| Высота | 16 мм |
| Длина | 140 мм |
| Ширина | 67 мм |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
| Производитель | GRUNHELM |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 10000 мА·год |
| Вихідні порти | 2xUSB |
| Вхідні порти | Micro USB, Type C |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Захист | від короткого замикання, від перезарядки, від перерозрядки, від перевантаження |
| Конверсія | 90.0% |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Час заряджання акумулятора | 5 годин |
| Быстрая зарядка | Qualcomm 2.0 |
- Цена: 592 ₴








