
Power Bank - Портативна батарея 10.000 mAh. білий - GP-10WQC швидка зарядка 22.5W GRUNHELM
- Нет в наличии
- Код: -137526
774 ₴
Power Bank - Портативна батарея 10.000 mAh. білий - GP-10WQC швидка зарядка 22.5W GRUNHELM — універсальна зарядна батарея. Матеріал корпусу виконаний із якісного пластику. Пристрій оснащений захистом від короткого замикання, швидкою зарядкою та високоефективною конверсійною системою. Дозволяє підключати ваш пристрій - планшет, мобільний телефон, камера, цифрова камера, ігрова приставка, MP3/MP4/
Особливості :
- Температурний захист
- Захист від перенапруги
- Захист від короткого замикання
- Захист вхідної лінії
- Захист акумулятора
- Захист від перезавантаження
- Захист від перезарядження
Характеристики :
- 10000мAг 22.5Вт PD
- Швидка зарядка
- Power Bank з цифровим дисплеєм
- Ємність: 10000мAг
- Тип батареї: Li- полімерна
- Вхід Type-C: 5В/3A, 9В/2A, 12В/1.5A (Mакс: 18Вт)
- Вихід Type-C і USB: 4.5В/5A, 5В/4.5A, 9В/2A, 12В/1.5A Mакс (22.5Вт)
- Матеріал корпусу: ABS
- Розмір виробу: 142*68.7*17мм
- Вага нетто: 230г
- Вага брутто: 270г
- Колір: білий
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 230 г |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Белый |
| Производитель | GRUNHELM |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 10000 мА·год |
| Вихідні порти | Type-C і USB: 4.5В/5A, 5В/4.5A, 9В/2A, 12В/1.5A Mакс (22.5Вт) |
| Вхідні порти | Type-C: 5В/3A, 9В/2A, 12В/1.5A (Mакс: 18Вт) |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Захист | від короткого замикання, від перезарядки, від перерозрядки, від перевантаження |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Размер | 142*68.7*17мм |
- Цена: 774 ₴






