
Портативна колонка 4.1 GW-481M-BL Grunhelm
- Нет в наличии
- Код: 115783
7 532 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис портативної колонки Grunhelm 4.1 GW-481M-BL
Портативна колонка Grunhelm 4.1 GW-481M-BL передає якісний та насичений звук. Вбудований акумулятор ємністю 4400 Mah забезпечить тривалу роботу в режимі відтворення. Дозволяє прослуховувати музику, підключивши мобільний пристрій, ПК, TV, ноутбуки тощо. Можливе виведення як через AUX, так і через Bluetooth, USB.
Також в наявності мікрофон.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Страна производитель | Китай |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейс подключения | Bluetooth, USB, AUX |
| Аккумулятор | 4400 mAh |
| Выходная мощность | 74 Вт |
| Відстань передачі | 10 м |
| Габарити (ШхГхВ) | 215 х 215 х 387 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Питание | Аккумулятор |
| Цвет | Черный |
| Комплектация | Портативна колонкаМікрофонІнструкція |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Микрофон | Да |
| Особенности | 4.1 потужна портативна колонка - 74WBluetooth Лінійний вхід Караоке (мікрофон в комплекті) RGB підсвічування Water resistant IPX5FMUSB та AUX |
| Тип | Портативна колонка |
| Время работы | до 6 годин |
| Штрих код | 6902072630335 |
- Цена: 7 532 ₴








