
Портативна колонка GT-308 Grunhelm
- Нет в наличии
- Код: 97501
1 315 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Портативна колонка GT-308 Grunhelm Портативна колонка GT-308 - якісна модель з насиченим звуком. Колонку можна взяти з собою на вечірку, природу, прогулянку або пляж. Підключитися до колонки можна за допомогою Bluetooth, карти пам'яті, USB або з Mini-jack 3,5 мм. Зручним доповненням колонки є функція гучного зв'язку.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 0.4 кг |
| Основные атрибуты | |
| Производитель | GRUNHELM |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейс подключения | 3.5 мм (Mini-Jack) Bluetooth 5.0 USB microSD microUSB, FM |
| Выходная мощность | 6 Вт |
| Відстань передачі | 10 м |
| Габарити (ШхГхВ) | 75х200х50мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Діапазон частот | 20-20000 Гц |
| Питание | Аккумулятор |
| Цвет | Черный |
| Комплектация | Портативна колонка Кабель Micro USB Інструкція |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Напряжение | 3.7V |
| Особенности | З функцією гучного зв'язку |
| Тип | Портативна колонка |
| Время зарядки | 2.5 год |
| Время работы | 8-10 годин |
| Штрих код | 6902020300013 |
- Цена: 1 315 ₴

