
Портативна колонка GW-102-G зелена Grunhelm
- Нет в наличии
- Код: 105622
441 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Портативна колонка GW-102-G зелена Grunhelm Портативна колонка GW-102-G - якісна зелена модель з насиченим звуком. Колонку можна взяти із собою на вечірку, природу, прогулянку чи пляж. Підключитися до колонки можна за допомогою Bluetooth, карти пам'яті, USB. Час роботи стовпчика 1 год.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 0.15 кг |
| Основные атрибуты | |
| Производитель | GRUNHELM |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейс подключения | Bluetooth 4.2.2., USB, Карта пам'яті Micro SD |
| Аккумулятор | 300 mAh |
| Выходная мощность | 3 Вт |
| Відстань передачі | 10 м |
| Габарити (ШхГхВ) | 125х75х35мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Діапазон частот | 20-20000 Гц |
| Питание | Аккумулятор |
| Цвет | Зелёный |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Напряжение | 5 В |
| Тип | Портативна колонка |
| Время зарядки | 1 година |
| Время работы | 1 година |
| Штрих код | 6902320297419 |
- Цена: 441 ₴

