
Портативна колонка GW-60-BL синя Grunhelm
- Нет в наличии
- Код: 97506
599 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Портативна колонка GW-60-BL синя Grunhelm Портативна колонка GW-60-BL - якісна модель з насиченим звуком. Колонку можна взяти з собою на вечірку, природу, прогулянку або пляж. Підключитися до колонки можна за допомогою Bluetooth, карти пам'яті, USB або з Mini-jack 3,5 мм. Зручним доповненням колонки є функція гучного зв'язку, а також вбудований мікрофон, за допомогою якого можна швидко відповісти на телефонний дзвінок.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 0.2 кг |
| Основные атрибуты | |
| Производитель | GRUNHELM |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейс подключения | 3.5 мм (Mini-Jack) Bluetooth 5.0 USB microSD microUSB |
| Выходная мощность | 3W*2 |
| Відстань передачі | 10 м |
| Габарити (ШхГхВ) | 80х180х80мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Діапазон частот | 200Hz-20 KHz |
| Питание | Аккумулятор |
| Цвет | Синий |
| Комплектация | Портативна колонка, Кабель micro USB, Гачок, Інструкція |
| Матеріал корпуса | Пластик/Гума |
| Микрофон | Да |
| Напряжение | 3.7V |
| Особенности | Приємний на дотик матеріал, обтічна форма, непомітні кнопки регулювання та улюблені яскраві кольори. З Функцією гучного зв'язку Вбудований мікрофон для відповідей на дзвінки |
| Тип | Портативна колонка |
| Время зарядки | 2 години |
| Время работы | 03:00:00 |
| Штрих код | 6902020800049 |
- Цена: 599 ₴

