
Портативна колонка RECA AST-311F
- Нет в наличии
- Код: 124108
357 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Портативна колонка RECA AST-311F Bluetooth 5.0 Час роботи: 3-4 години Батарея 800mAh Потужність: 3W*2 Бездротовий діапазон: 10м
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 0.5 кг |
| Основные атрибуты | |
| Производитель | RECA |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейс подключения | Bluetooth |
| Аккумулятор | 800 mAh |
| Габарити (ШхГхВ) | 76х76х160 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Питание | Аккумулятор |
| Цвет | Зелёный |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Микрофон | Нет |
| Тип | Портативна колонка |
| Время зарядки | 2 години |
| Время работы | до 4 годин |
| Частота | 200Hz-20Khz |
| Штрих код | 6902620570779 |
- Цена: 357 ₴

